Ultra One Shot

TEK SEANS, ANINDA SONUÇ

Artık zamana yenilmek yok. Zamanı yenilemek var!
Bedeninizi başa sarmak için 1 saatiniz yeter.

Çok iyi biliyoruz. Aceleniz var. Bir an once gençleşmek ve güzelleşmek istiyorsunuz. Vücudunuzun pek çok bölgesi için farklı ihtiyaçlarınız var ve standart uygulamalar, tekrarlar size göre değil. Hepsi bir arada olsun. Her şey bir anda olsun istiyorsunuz. O zaman tüm ezberleri yıkın. Sadece sizin için, sadece kliniğimize özel geliştirilmiş yepyeni bir teknolojiyle tanışın: ULTRA ONE SHOT.

ULTRA ONE SHOT, TEK seansta vücudun TÜM bölgelerinde anında sıkılaşma sağlayan bir odaklı ultrason teknolojisidir. Şu ana kadar bildiğiniz, duyduğunuz bölgesel incelme, toparlama, sıkılaşma ve anti-aging teknolojisine sahip tüm cihazların geliştirilmiş son versiyonudur.

Yüz, gıdı, kol, basen, bel, selülit ve iç bacak dahil olmak üzere vücudun TÜM bölgelerine sadece TEK bir seans uygulama yapılır. Odaklı ultrason teknolojisi sayesinde ameliyata gerek kalmadan, elastikiyetini kaybetmiş dokunun sebep olduğu dalgalı ve gevşek görüntü, uygulama biter bitmez anında sıkılaşır ve gerginleşir.

Cildin derinlerine kadar inen yağ dokusuna yapılan kontrollü atışlar sırasında yaratılan termal noktalar, cildin kendini onarım sürecini başlatarak, kolajen üretimini stimule eder. Diğer uygulamalarda bir noktaya tek atış yapılırken, ULTRA ONE SHOT tek bir noktaya ortalama yüzlerce atış yapar. Böylece haftalarca beklemeye gerek kalmadan, uygulama sonunda hemen ciltte sıkılaşma ve lifting etkisi başlar.

Uygulama Alanları

– Yüz sıkılaştırma
– Kırışıklık tedavisi
– Boyun kırışıklık tedavisi
– Elmacık kemiklerin belirginleştirilmesi

– Çene kontürünün belirginleştirilmesi
– Yüz ovalinin belirginleştirilmesi
– Gıdı sarkması tedavisi
– Selülit tedavisi

– İç bacak dalgalanmalarını yok etme
– Karın bölgesi sıkılaşma
– Kol bölgesi incelme ve sıkılaşma
– Popo ve göğüs kaldırma
– Tüm vücut germe ve toparlama

error: Böyle bir işlem geçersiz kılındı!