Bilimsel olarak kanıtlanan ve klinik olarak test edilen Exilis, sizin sağlıklı ve ince bir bedene sahip olmanıza yardımcı olur. Derin dokulara iner, vücudunuzdaki sarkmaları toparlar, yağların erimesini sağlar. Exilis, derin cilt altı dokularına penetre ederek kollajenin yeniden yapılanmasını ve böylece kademeli olarak, kollajen dokusunun kaybettiği elastikiyeti yeniden kazanmasını sağlar. Kollajen stimülasyonuyla birlikte doğal bir toparlanma, ciltte sıkılaşma oluşur ve cilt gençleşir…

EXILIS NEDIR?

Bu sistem, yağ hücrelerinin hacimlerinin RF ve ultrason dalgaları ile azaltılması yoluyla bölgesel zayıflama ve cildin sıklaştırılmasını hedefleyen non-invaziv bir tedaviyi kapsamaktadır.

Bu sistemde ultrasonun mekanik enerjisi ile dual radyofrekans enerjisi aynı anda yağ dokusuna gönderilmektedir. Bu enerjinin hedeflenen derinlikteki yağ kitlesine ulaşmasını ve bu yağ dokusunun ısıtılmasını sağlayan özel bir baslık kullanılmaktadır. Bu baslık üzerindeki termometre, hastaya uygun işinin ayarlanmasında yardımcı olmaktadır. Ayrıca başlıktaki soğutucu da cilde temas ederek cildin soğutulmasını ve yapısının korunmasını sağlamaktadır. Ultrasonun mekanik enerjisi ile radyofrekans enerjisi, yağ hücrelerinin hacminin azalmasına ve cilt dokusunun sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır.

İNCELME VE SIKILAŞMADA EN YENİ TEKNOLOJİ

Dünyanın itibarı en yüksek sağlık-estetik sitesi www.realself.com’da doktor ve hastaların puanlaması sonucu % 86 gibi yüksek bir kullanıcı memnuniyeti ile benzerleri arasından sıyrılarak birinci sıraya yerleşen EXILIS şimdi Türkiye’de… Park Sima Sağlıklı Zayıflama Merkezi’nde…

GÜVENLİ KULLANIM

Tüm teknolojileri tek bir çatı altında toplayan cihaz, ergonomik baslığı sayesinde kolay uygulama sağlıyor ve yağ hacmini azaltma konseptiyle en hızlı tedavi sürecini başlatıyor. Aynı başlıkta yeni nesil radyofrekans, en gelişmiş ultrasound ve krio soğutma işlemlerinden yararlanan EXILIS, FDA onaylı ve tamamen güvenilirdir. FDA (U.S. Food and Drug Administration), Türkçe adıyla ”Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi” olup dünya çapında ağırlığı olan en ciddi kurumdur. Cihaz klinik olarak test edilmiştir. Yapılan çalışmalarda herhangi bir yan etkisi olmadığı belirtilmiştir.

DUAL ENERJİ TEKNOLOJİSİYLE VÜCUT BİÇİMLENDİRME

Exilis estetik uygulamalarda önemli bir teknolojik avantaj sağlamaktadır. Patentli Exilis teknolojisi, ultrasonun mekanik etkisi ve cilt soğutma ile birlikte dokuyu kontrollü ısıtmayı sağlayan radyofrekanstan faydalanmaktadır.

ÖNCE

Ultrason ve radyofrekans enerjisinin mekanik etkisi, önceden dirençli olan dokuya erişime ve dokunun tedavisine olanak verir. EXİLİS tam olarak derin yağ tabakalarını hedeflerken, bu sırada yüzeydeki temaslı soğutucu (contact cooling) cilt sıcaklığını düzenler ve sağlıklı cilt yapılarını korur.

Prosesin bir parçası olarak, ultrasonun mekanik enerjisi fibrotik matriks yağ yapılarını açmaya yardım eder, korunan yağ hücresi formasyonlarının tek tek birimlere ayrılmasına yol açar. Yağ hücreleri böylece tedavi için daha izole, daha içine girebilir ve tedaviye cevap vermeye hazır olurlar.

SONRA

RF enerjisi hedeflenen derin termal dokuların ısıtılmasını amaçlar. Metabolik aktivite başlatılır ve yeri tespit edilmiş yağ dokusu lipolizi hızlandırılır. Yağ hücresi hacmi azalır ve yağ tabakası kırılır.

Mekanik etki ve sürekli molekül uyarılımı birleşiminden doğan, devrimsel nitelikteki tıbbi sonuçlar.

Tamamen hedefe yönelen, etkin ve hızlı şekillendirme çözümü.

Yerleşik termometre, doku sıcaklığını sürekli olarak kontrol etmeye gerek duymadan, homojen bir biçimde enerji dağılımı sağlar. Tedaviyi tekrarlamada hiç bir risk yoktur.

Tümleşik Enerji Akış Kontrol Sistemi (Embedded Energy Flow Control system) (EFC).

UYGULAMA SEANSI VE SÜRESİ

Exilis seansı 45 – 60 dakika sürer. Sonrasında kişi günlük faaliyetlerine hemen geri dönebilir. Seans aralıkları 7 – 10 günde birdir. İlk seanstan sonrasında bile etkileri ortaya çıkar ve yaklaşık 4 – 6 seans sonrasında mükemmel sonuçlar alınır.

UYGULAMA ALANLARI

Kol içindeki gevşeme, fazlalık ve sarkmalarda

Karın, göbek ve yanlardaki yağ birikimlerinde

Özellikle bel çevresinde oluşan yağ birikimlerinde, mide, karın ve alt karın fazlalıklarında

sırtta oluşan sarkmalar ve yağ fazlalıklarında

Popo sıkılaştırmada, kaldırma ve toparlamada

Basenlerde ve iç bacakta

Arka bacaklarda, yağ birikimleri olan ve selülitli bölgelerde

Ön ve iç bacaklarda elastikiyet kaybına bağlı olarak oluşan sarkma, yağ fazlalıkları ve dalgalanmalarda

Sıkılaştırıcı, şekillendirici ve toparlayıcı etkiler sağlar.

AVANTAJLARI

Güvenli, etkili, hassas ve acısız bir yöntemdir.

Tüm cilt tiplerinde güvenle uygulanabilir.

Non-invaziv’dır. Kişiler uygulamanın hemen ardından günlük aktivitelerine dönebilirler

Kullanımı son derece kolaydır.

Etkileri yüzlerce kişi üzerinde kanıtlanmıştır.

KLİNİK OLARAK TEST EDİLMİŞTİR.

Geniş kapsamlı araştırmalar ile desteklenmiştir.

Biyokimyasal testlerle kanıtlanmış olarak organlara hiç bir zararı yoktur.

Canlı içi (vivo) ve canlı dışında (vitro) klinik olarak test edilmiştir.

Yorum Yaz

error: Böyle bir işlem geçersiz kılındı!